[wpseo_breadcrumb]

This is custom heading element

Трохи загальної інформації: У 2009 році компанія «Шабо» урочисто відкрила Перший в Україні «Центр Культури вина Шабо», головною метою якого є підвищення культури споживання благородних напоїв.

Ви втомилися дивитися на пляшки алкоголю в магазинах? Вам не терпиться подивитися на процес виготовлення на власні очі? Тоді Вам сюди!

«Центр Культури вина Шабо» розташований безпосередньо на місці виробничого комплексу компанії «Шабо», в одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, традиції якого були закладені ще в античні часи.

 

Це єдиний в Україні культурний центр, який об’єднує діюче високотехнологічне підприємство, стародавні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також унікальний музей вина і виноробства.

Унікальний об’єкт, «Центр культури вина Шабо» включений комісією Ради Європи в туристичну карту європейських винних маршрутів. Високо оцінили проект і в Україні: навесні 2009 року, на професійному туристичному конкурсі «Чорноморська перлина», він був удостоєний вищої нагороди в номінації «Кращий інноваційний проект», а в 2010 році – отримав «Золоту зірку» в номінації «Кращий проект розвитку регіонального туризму ».

В процесі цієї цікавої екскурсії Ви відвідаєте:

– «Старовинний Королівський підвал», створений понад 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями, в якому був по наданню О.С.Пушкін і румунський король КаролІІ;

– Стародавній Хересний підвал, де в дубових бочках «дорослішає» унікальне вино – сухий херес;

– Гігантські підземні сховища, розташовані на глибині 5 і 9 метрів;

– Величний коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів;

– Унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом;

– Сучасний цех холодного розливу, обладнання якого гарантує стерильність бутилювання і збереження природних властивостей вина;

– Незвичайний музейний лабіринт з його древніми міфами про вино;

– Кінозал, в якому Ви побачите захоплюючу історію про поселення Шабо і його засновника Луї Тардане – швейцарського винороба і першого мера Шабо;

– Фонтан Діоніса – символ Шабо, де можна доторкнутися до дива створення вина;

– мультивізійні, де Ви побачите зворушливу історію про життя виноградної лози.

У кришталевому залі гості зможуть продегустувати вина і коньяк ТМ «Шабо»:

1. «SHABO CLASSIC» Шардоне – біле сухе

2. «SHABO CLASSIC» Каберне – червоне сухе

3. «SHABO CLASSIC» Херес – біле сухе

4. «SHABO CLASSIC» Напівсолодке Біле

5. «SHABO CLASSIC» Напівсолодке Червоне

6. Вино ігристе витримане «SHABO CLASSIC» напівсолодке

7. Вермут десертний білий «SHABO BIANCO CLASSIC»

8. Коньяк «VSOP» (п’ять зірок)

До напоїв подаються традиційні закуски для дегустації: крекери, волоський горіх, чорний шоколад.

На території «винзаводу Шабо» розташований фірмовий магазин, в якому можна придбати продукцію ТМ «Шабо», і різні сувеніри.

А якщо Ви зголодніли, ми запрошуємо наших гостей в ресторан «Шабський дворик», який розташований прям навпроти «Центру культури вина». Справжня домашня кухня: український борщ з пампушками, шашлик на виноградній лозі, чорноморська камбала, приготована на грилі, лаваш з сулугуні та овеча бринза, узвар і лимонад власного приготування, а також соління з погреба. Гідним супроводом до будь-якої страви виступлять натуральні червоні та білі вина ТМ «Шабо».

Вартість екскурсії:

Група до 20 чоловік – 130 грн.

VIP екскурсія – 280 грн

Трансфер оговорюється в індивідуальному порядку

Ukrainian