[wpseo_breadcrumb]

Екскурсія на страусину ферму «Саванна»

Страусина ферма «САВАНА» одна з найбільших ферм на Півдні України. Розташована вона в Миколаївській області в селі Ставки (120 км від Одеси). Щороку цю ферму відвідують тисячі туристів з усієї України, і не тільки. Ця екскурсія не залишить байдужою нікого. Варто відзначити, що перші птахи були завезені сюди в 2004 році, радуючи з тих пір відвідувачів. Ферма розташована між ставками в центрі села, і це дає можливість кожному гостю відчути себе частиною цієї унікальної природи.

На сьогоднішній день, на фермі проживає більше 100 африканських страусів, різних вікових груп. У їх числі 15 репродуктивних стресових сімей. Екскурсія познайомить гостей з різними віковими групами страусів: маленькими страусята, племінним тріо (один самець і 2 самки) і з молодняком.

Ці цікаві екскурсії проводить власник ферми, який займається селекційними роботами, займається розведенням страусів і інкубацією яєць. Екскурсія на страусину ферму дає можливість побачити процес розвитку птиці від яйця в інкубаторі до «зрілого» існування.

Також цікаво, що на території ферми розташовані поле для міні-гольфу. Гості ферми отримують унікальну можливість взяти участь в лазерних боях, проведених біля ферми «САВАНА». Активний відпочинок на природі, який приносить самі задоволення і користь, – це те, що необхідно кожній людині.

Сам по собі, африканський страус – це найбільша нелітаючий птах, вагою до 160 кілограм і зростанням до 2.7 метрів. Під час екскурсії, кожен бажаючий зможе сфотографуватися на пам’ять з цими дивовижними мешканцями ферми, а також купити неповторні сувеніри. Саме на цій фермі, можна побачити оригінальні вироби зі страусиної шкіри і розписні страусині яйця, які можна придбати за доступними цінами.

Страусина ферма «САВАНА» – це захоплюючий відпочинок для всіх! Екскурсія на ферму не залишить байдужим нікого! Ви отримаєте море позитиву і нові враження!

Вартість екскурсії: 200 грн з людини.
Трансфер обговорюється в індивідуальному порядку
Ukrainian